سوالات متداول

سوالات متداول

اکسپرت ادوایزر معروف به ربات فارکس برنامه ای است که اجازه می دهد فرآیندهای تحلیلی و معاملاتی در بستر MT4 به طور خودکار انجام شود. ربات می تواند براساس برخی از شرایط و قوانین از پیش تعیین شده به طور خودکار معامله کند.
ابتدا شما به یک کامپیوتر با حداقل تنظیمات سخت افزاری و اتصال به اینترنت پایدار نیاز دارید. دوم اینکه شما باید پلت فرم معاملاتی Metatrader 4 را نصب کنید. شما نیازی به دانش اضافی در مورد فارکس ندارید زیرا ربات های فارکس ما شامل راهنمای دقیق کاربر و دستورالعمل های نصب هستند.
بله استفاده از آن آسان است. ربات فارکس مبتنی بر یک فناوری نسل جدید است که به شما امکان می دهد با چند کلیک نصب ، اجرا و درآمد کسب کنید. نیازی به حرفه ای بودن نیست. همه می توانند این کار را انجام دهند. این کاملاً اتومات است و کل فرآیند 100٪ خودکار است.
خیر،تمام محصولات کرک شده از نمونه اصلی هستند و همگی آن ها تست شده هستند و از لحاظ کارکرد تفاوتی با نمونه اصلی ندارند.
خیر هیچ هزینه اضافی یا هزینه پنهانی وجود ندارد. این یک بار پرداخت است و برای کالایی که خریداری کرده اید عضویت مادام العمر ، پشتیبانی رایگان و به روزرسانی دریافت می کنید.
بله ربات های معامله گر می توانند 24 ساعت در روز از افتتاح بازار در روز دوشنبه تا بسته شدن در جمعه کار کند. شما نیازی به نظارت بر معاملات خود ندارید. ربات های فارکس ما این کار را برای شما انجام می دهد. این معاملات را کنترل می کند ، موقعیت ها را به طور خودکار باز و بسته می کند.
می توانید از هر کارگزاری که پلت فرم معاملاتی Metatrader 4 را ارائه می دهد استفاده کنید.
نیازی نیست که خودتان تجارت کنید. فقط ربات فارکس را روشن کنید و اجازه دهید با استفاده از حساب شما تجارت کند تا سود شما را بدست آورد. البته شما می توانید به صورت دستی نیز تجارت کنید. اما توصیه می کنیم برای جلوگیری از ضرر و زیان فقط از ربات فارکس استفاده کنید.
ما می دانیم که پول سوال اصلی است. ما خوب می دانیم که بسیاری از مردم پول زیادی برای شروع کار ندارند. ربات های ما ساخته شده اند تا بتوانند با حداقل پول معامله کنند. حداقل مبلغ نیز به شرکت کارگزاری شما بستگی دارد. می توانید با مبلغ کمی برای مثال با 200 دلار معامله را شروع کنید.
هر ربات فارکس منحصر به فرد است. لطفا قبل از معامله راهنمای آن را بررسی کنید. اگر نمی دانید کدام یک مناسب است ، لطفا با ما تماس بگیرید.
لطفاً به راهنمای استفاده از ربات قبل از استفاده از آن نگاه بیاندازید.هر ربات مخصوص چند جفت ارز طراحی شده است.اگر می خواهید آن را در جفت ارز دیگری استفاده کنید حتما حداقل یک ماه آن را در حساب دمو آزمایش کنید.
اگر نمی توانید رایانه / لپ تاپ خود را 24 ساعته روشن نگه دارید ، بنابراین انتخاب بهتر خدمات vps است.
بله ما پشتیبانی مشتری ارائه می دهیم. تیم پشتیبانی ما 24/7 روزانه برای شما کار می کند. اگر در مورد ربات ما یا در مورد وب سایت ما سوالی دارید ، دریغ نکنید با ما در ارتباط باشید.
Easysoftonic