ربات FxStabilizer pro با قیمت اصلی 739 دلار

ربات FxStabilizer pro با قیمت اصلی 739 دلار

fxstabilizer-pro

ربات Fx Stabilizer pro رباتی است کم ریسک با سود مستمر و منطقی بدون افت (Drawdown) زیاد . کمپانی سازنده این ربات از سال 2015 در حال توسعه این ربات بوده است.

معرفی ربات معامله گر (اکسپرت) فارکس با سود منطقی ولی بسیار کم ریسک!

FxStabilizer یکی از بهترین اکسپرت های فارکس است که به صورت خودکار در حساب شما معامله می کند و روزانه سود خوبی کسب می کند. مشخصه این ربات ، سود منظم بدون افت (Drawdown) زیاد ، قابلیت اطمینان بالا به هر تغییری در فارکس است. کمپانی سازنده ربات FxStabilizer در سال 2015 راه اندازی شده و اکنون سود ماهانه ثابتی را بدون شکست یا ضرر به ارمغان آورده است.

این ربات بسیار دقیق ساده ترین موقعیت را برای باز کردن معاملات محاسبه می کند. هر کاری برای بستن معاملات در سود انجام می دهد. همچنین EA مکانیزمی از امنیت معاملاتی مطلق ارائه می‌کند تا به عنوان آخرین راه‌حل، ضرر در بخشی از سپرده‌ای که می‌توانید ریسک کنید، متوقف شود. با این حال، سابقه معاملات در جفت ارز AUDUSD نشان می دهد که از سال 1997 چنین مواردی وجود نداشته است .

FxStabilizer بسیار دقیق است و برای تمام زمان کارکرد خود اشتباه نکرده است.

FxStabilizer طوری طراحی شده است که به راحتی کار کند. اگر تجربه ای در تجارت فارکس ندارید، نگران نباشید – با FxStabilizer به آن نیازی ندارید. تنها کاری که باید سعی کنید این است که به سادگی آن را نصب کنید، حالت Durable (بادوام) یا Turbo (توربو) را انتخاب کنید و ریسک را به صورت درصد مشخص کنید – بسیار آسان است!

آمار

تمامی سابقه معاملات توسط شرکت ثالث معتبر myfxbook از طریق داده های سرمایه گذار تأیید می شود. این حساب با پول واقعی تامین شده است، به همین دلیل است که شما نتایجی معادل با ما دریافت خواهید کرد.

ما تصمیم گرفتیم برای اطمینان از سازگاری FxStabilizer روی تاریخچه حساب های معاملاتی طولانی ترین دوره آزمایشاتی را انجام دهیم. تاریخ شروع از سال 1997 تا تاریخ 2019 (AU). نتایج شگفت انگیز بود. این ما را در قابلیت اطمینان سیستم معاملاتی ما بیشتر متقاعد می کند!

اگر از دست دادن پول در ربات های معامله گری که نوید سود بالایی می دهند،، خسته و درمانده شده اید، اما باورتان به موفقیت را از دست نداده اید، ما خوشحالیم که این EA را به شما معرفی کنیم و اکنون جستجوی شما با موفقیت به پایان رسیده است! FXStabilizer فوق العاده سودآور نیست، اما مطمئناً قابل اعتمادترین است! با FXStabilizer ما از جستجوی آزاردهنده و دائمی چیزهای بهتر دور خواهید شد.

FXStabilizer PRO روی 8 جفت ارز و در تایم فریم 1 ساعته کار می کند. EURUSD و AUDUSD جفت های اصلی هستند که دارای 2 حالت هستند: بادوام و توربو، آمار آنها در وب سایت موجود است. و سایر 6 جفت ارزها (EURJPY، USDJPY، USDCAD، CHFJPY، EURGBP و GBPCHF)
شما این امکان را دارید که بدون محدودیت از EA استفاده کنید .محدودیت زمان و محدودیت حساب وجود ندارد.

برای مشاهده وب سایت اصلی کلیک کنید!

نتایج معاملات آنلاین EURUSD حالت DURABLE در سایت MYFXBOOK

نتایج معاملات آنلاین AUDUSD حالت DURABLE در سایت MYFXBOOK

نتایج معاملات آنلاین USDCAD در سایت MYFXBOOK

نتایج معاملات آنلاین AUDUSD حالت TURBO در سایت MYFXBOOK

در لینک های زیر بک تست ربات از سال 1997 گذاشته شده ، لطفا بر روی لینک ها کلیک کنید و بعد از رجوع به وب سایت اصلی سابقه ریز معاملات را مشاهده نمایید!

FXSTABILIZER DURABLE EURUSD SINCE 2009

FXSTABILIZER DURABLE AUDUSD SINCE 1997

FXSTABILIZER CHFJPY SINCE 2014

FXSTABILIZER EURJPY SINCE 2014

FXSTABILIZER DURABLE EURUSD SINCE 2009

FXSTABILIZER TURBO EURUSD SINCE 2013

FXSTABILIZER TURBO AUDUSD SINCE 2013

FXSTABILIZER EURGBP SINCE 2014

FXSTABILIZER GBPCHF SINCE 2014

FXSTABILIZER USDJPY SINCE 2014

 

“مهم: لطفاً ابتدا حداقل یک هفته ربات را در یک حساب آزمایشی تست کنید. بعد از آن که کارکرد آن را متوجه شدید ، سپس فقط از آن در یک حساب واقعی استفاده کنید.”

 

جهت دانلود محصول شگفت انگیز FXSTABILIZER به فروشگاه مراجعه نمایید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Easysoftonic