مشاوره سبد سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

نحوه مدیریت حساب چگونه است؟

مدیریت حساب مشتریان در بازار فارکس شامل برنامه ریزی ، کنترل و پایش حساب های مشتریان است که به منظور بهبود عملکرد و سودآوری حساب های مشتریان صورت می گیرد. مدیریت حساب معاملاتی مبتنی بر سیستم کپی تریدینگ از حساب مدیر بر روی حساب‌های مشتریان است. این سیستم‌ به شما اجازه می‌دهد که اگر خودتان بنا به هر دلیلی نمی‌توانید معامله کنید، یا نظارت و کنترل کافی روی حساب معاملاتی نمی توانید داشته باشید، با کمک این سیستم بتوانید همزمان هم از عملکرد آخرین ابزارهای دستیار ترید مانند ربات های معامله گر استفاده نمایید و نیز از نظارت و کنترل معامله گران خبره هم بهره مند گردید . تیم تحلیل گران و معامله گران تریدریار در هر ساعت از شبانه روز معاملات باز در حساب ها را چک کرده و کنترل می نمایند تا در شرایط بحرانی و ساعات اخبار که نوسانات بازار بسیار زیاد است بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.
مدیریت اکانت فارکس

مزایای مدیریت حساب توسط مجموعه شما چیست؟

  • افزایش سود با مدیریت حساب
  • خدمات شخصی سازی شده برای معامله گران
  • بهره مندی از دانش معامله گران حرفه ای و ربات های معامله گر
  • کپی تریدینگ در صدم ثانیه از حساب مدیر به حساب مشتریان
  • نظارت 24 ساعته در حساب های معاملاتی
  • کاهش خطر و افزایش امنیت حساب معاملاتی
  • افزایش سرعت و دقت در انجام معاملات با استفاده از الگوریتم های هوشمند
  • بهره مندی از حداکثر سود بدست آمده از طریق معرفی دوستان
Signing contract. Official document, agreement, deal commitment. Businessmen cartoon characters shaking hands. Legal contract with signature. Vector isolated concept metaphor illustration

چگونه به این سیستم اعتماد کنم؟

تریدریار در ایجاد یک سیستم معاملاتی سودده به شما کمک می کند.ما با بیش از 5 سال فعالیت به چندین استراتژی سازگار ، سودآور و قابل احترام توسط  اعضای خود رسیده ایم.این استراتژی شامل استفاده از آخرین ابزارهای هوشمند و ربات های معامله گر به همراه نظارت و کنترل 24 ساعته توسط معامله گران خبره ماست.شما می توانید با بررسی  استیتمنت های ما از صحت این ادعا مطمئن شوید.

در ضمن لازم به ذکر است برای مدیریت اکانت معاملاتی شما نیازی به واریز پول به حساب ما نیست و کافی است فقط شماره اکانت و پسورد اصلی حساب را در اختیار ما بگذارید تا در اسرع وقت حساب شما در لیست حساب های تحت مدیریت ما اضافه گردد.پس بنابراین با توجه به اینکه امکان برداشت پول توسط ما وجود ندارد عملا ریسکی نیز وجود ندارد.

fixed interest

میزان بازدهی و تقسیم سود به چه صورت است؟

 

میزان بازدهی برای حساب های 1000 و 2000 دلاری بطور میانگین 15 تا 20 درصد و برای حساب های 5000 دلاری بین 10 تا 15 درصد پیش بینی شده است.حداکثر میزان افت حساب (دراوداون) برای حساب های 1000 و 2000 دلاری 30 درصد و برای حساب 5000 دلاری 20 درصد می باشد.

 تقسیم سود برای هر 3 پلن بصورت 50 درصد سرمایه گذار و 50 درصد مجموعه تریدریار در نظر گرفته شده است،اما افراد می توانند با معرفی دوستان خود به مجموعه از طریق کد رفرال از تخفیف ویژه استفاده نمایند.نحوه اعطای تخفیف به این صورت است که یک فرد می تواند به ازای معرفی دوست خود به مجموعه و با همان میزان سرمایه از تخفیف 20 درصدی در تقسیم سود استفاده نماید.بدیهی است اگر فردی موفق شود تا 5 برابر میزان سرمایه خود را به مجموعه معرفی نماید از تخیف کامل برخوردار گشته و کل سود بدست آمده به خود ایشان تعلق خواهد گرفت.


مدیریت حساب های معاملاتی -جهت نمایش فیلم در آپارات کلیک کنید.