خدمات ما

تیم تریدریار با ارائه بهترین راهکارهابا سابقه چندین سالهبا کارشناسان خبره درخدمت شماست.

تیم ما با بررسی آخرین تکنولوژی ها و فناوری ها در حوزه هوش مصنوعی و معاملات الگوریتمی و ربات های خودکار فارکس و نیز بررسی استراتژی های فارکس و همچنین انواع اندیکاتورها با بیش از 5 سال سابقه موفق در این حوزه و بیش از ده ها هزار معامله موفق انجام شده و نیز با سابقه چند ساله در انجام خدمات سبدگردانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی و نیز برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری آموزشی با ارایه بهترین راهکارها در خدمت شماست.

ماموریت ما

تیم تریدریار با بکارگیری مهندسان خبره وبا تجربه در حوزه بازارهای مالی ، می کوشد تا با اتکا بر سه عنصر اصلی سازمان یعنی مدیریت سرمایه های انسانی، توجه به مشتری مداری و خلق و توسعه دانش و با تکیه بر ارزش های سازمانی خود همچون تعهد، صداقت، انضباط، دانایی محوری، خلاقیت و نوآوری همواره در مسیر کمک به ایجاد و ارتقای سازمان های مرتبط با بازارهای مالی گام بردارد ،امید است که بسیاری از سازمان ها تنها با یکبار استفاده از خدمات شرکت به مشتریان دائمی ما تبدیل شده و روابطی طولانی مدت را با ما برقرار نمایند.

چرا ما

سوابق درخشان آموزشی در مجموعه های نظیر خانه سرمایه و نیز دانشگاه خاتم و نیز دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر و … و برگزاری بیش از هزاران ساعت دوره آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و دوره های روانشناختی و نیز مدیریت ریسک گواه این ماجراست.

اهداف ما

روند رو به رشد توسعه ی صنعتی کشور و لزوم حضور گسترده ی افراد خلاق و توانمند در حوزه بازارهای مالی، موجب گردیده تا این شرکت با پشتوانه ی تجربه های عظیم و بسیار ارزشمندی که در طول سال های متمادی به دست آورده ، به عنوان یک مشاور امین در کنار شما باشد.

0
+
مشتری سازمانی
0
سال تجربه
0
نفر نیروی زبده

محصولات

ارائه بهترین ربات ها اندیکاتورها و استراتژی های فارکس

تیم تریدریار همواره آخرین ابزارهای نوین ارایه شده در بازارهای جهانی را بعد از بررسی و انجام کلیه تست های فنی در حساب های لایو بر روی سرورهای خارجی برای ارائه در وب سایت آماده می کند.فروشگاه تریدریار با ارائه بهترین ربات ها اندیکاتورها و استراتژی های فارکس در خدمت شماست. لازم به ذکر است محصولات ارائه شده همواره آپدیت شده و به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.


خدمات آموزش

آموزش جامع حضوری و آنلاین

تیم تحلیل وترید ما با توجه به سوابق درخشان آموزشی در مجموعه های نظیر خانه سرمایه و نیز دانشگاه خاتم و نیز دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر و … وبا برگزاری بیش از هزاران ساعت دوره آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و دوره های روانشناختی و نیز مدیریت ریسک ،دوره جامعی با بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای آموزشی را بصورت کلاس های حضوری و آنلاین برگزار می نماید.


خدمات مشاوره

مشاوره در خصوص استفاده ازآخرین ابزارهای نوین معاملات الگوریتمی شامل بهترین اکسپرت ها و اندیکاتورها و نیز ایجاد سبد سرمایه گذاری

تیم تریدریار با توجه به میزان موجودی حساب شما و نیز سوابق و میزان آگاهی شما در معاملات جفت ارزها و نیز ارزهای دیجیتال همواره در انتخاب بهترین ابزارهای موجود راهنمای هایی لازم را می نماید.همچنین تیم ما با انجام مصاحبه و تست های روانشناختی اقدام به ایجاد سبد سرمایه گذاری شخصی در حساب خودتان می نماید.البته لازم به ذکر است سبد سرمایه گذاری ایجاد شده دارای یک سال خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته خواهد داشت.


Easysoftonic